Vánoce v Jiráskově rodném domku

29.11.2019 11:00

První adventní víkend by měl znamenat čas pro klid a rozjímání. Zároveň s tím však taky představuje tu správnou dobu pro nákup vánočních dárků. My vám letos nabízíme s jejich sháněním drobnou pomoc. Umíte si představit lepší dárek, než takový, který byl s láskou a ručně vyrobený a navíc v místě vašeho bydliště?
Zveme vás tímto na vánoční prodejní výstavu místních tvůrců, kterou pro vás chystáme 29. - 30.11. v Jiráskově rodném domku.
Přijďte si prohlédnout vánočně vyzdobený rodný domek Aloise Jiráska, kde vás bude čekat rozmanitý sortiment hand made výrobků a drobných uměleckých děl. Těšte se na šité hračky, šperky, oděvy, obrazy a grafiku, hřejivé háčkované čepice a čelenky, tašky s originálními potisky, drátované dekorace, perníčky, med, bylinné sirupy, ručně vyráběná razítka, papírové vystřihovánky, šité doplňky, pohlednice, několik druhů keramiky, voskované ubrousky na svačinky, skleněné figurky, něco sladkého na zub a horké nápoje na zahřátí.
Budeme rádi, když nám svojí návštěvou pomůžete vytvořit hřejivou vánoční atmosféru. A v neděli, až bude po výstavě, si doma všichni zapálíme první adventní svíčku.
Těšíme se na vás! Tým Vyrobeno v Hronově.

 

Není k dispozici žádný popis fotky.